Güneş Nişasta
İnsan kaynakları İş Başvuru Formu
ik GÜNEŞ NİŞASTA, değişen sektörel şartlar ve gelişen teknolojinin oluşturduğu piyasa şartlarına gösterdiği adaptasyon ile yakaladığı hızla büyümesinin en etkili dinamiği olan insan unsuruna büyük değer verir.

İnsan Kaynakları Bölümü; GÜNEŞ NİŞASTA'ın hedeflerine ulaşması için gerekli olan; ekip çalışmasına yatkın, motive, başarı odaklı, yeniliğe ve kişisel gelişimine önem veren insan kaynağının verimliliğini üst düzeyde tutabilmek için yapılandırılmıştır.

Belirlenen yetkinlik düzeyine sahip insan kaynağının şirkete kazandırıldığı, verimli çalışanların mutluluğun sürekliliğinin sağlandığı, çalışanların hedefler doğrultusunda objektif ve bilimsel yöntemlerle değerlendirildiği, yeniliğe ve gelişmeye açık personele adil yükselme ve gelişme ortamının yaratıldığı bir şirket profili oluşturmak insan kaynakları bölümünün temel amacıdır.
AD SOYAD
:
DOĞUM TARİHİ
:
E-MAİL
:
SABİT TELEFON
:
CEP TELEFONU
:
ÇALIŞMAK İSTEDİĞNİZ İŞ KOLU
:
CV DOSYASI
: *.doc (word) ve *.pdf dosyaları yüklenebimektedir.
FOTOĞRAF
: sadece *.jpg ve *.gif formatı yüklenmektedir
Yukarıda verilen bilgilerin tamamını doğru olduğu, hakkında araştırma yapılması durumunda eksik ya da ayrı da yanlış bilgi tespiti halinde her türlü cezai yükümlülük hatta tazminatsız ve ihbarsız bir şekilde işten çıkarılma durumunu kabul ettiğimi beyan ederim...
7523       Bekleyiniz